Четвер, 02.07.2020, 17:06
Вітаю Вас Гість | RSS Для перегляду сайту краще використовувати браузери такі - як Opera або Mozilla

    "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..."Т.Г.Шевченко

  На жаль, українська народна творчість зараз  - не формат!!!  Дивіться, любі відвідувачі, щоб вас не відформатували!  Бо тільки тоді може відбутися нація, буде єдиним народ, коли ми будемо пам'ятати своє коріння, любити рідну мову, знати традиції і обряди своїх предків. 

    Дякую, що завітали до мене на сайт.

   Тут ви можете  ознайомитися з моєю творчістю , прослухати і завантажити  пісні в моєму виконанні. 
   Залишіть Ваші побажання, запитуйте, обов'язково відповім.  
   Бажаю всім любові, злагоди і щастя, а українській народній пісні - процвітання!  

З любов'ю і повагою до Вас Тетяна Мурашко.


   Яких би обдарованих людей не зростила українська земля, всі вони мали родинне коріння.

   Витоки творчості Тетяни Миколаївни Мурашко беруть початок з полісського містечка Іванків, Київської області. Саме тут проходило її дитинство, пора першої закоханості, шкільної юності. Це їй, неповторній природі березових гаїв, струнких гостроверхих сосен і безмежних заливних лугів, дарувала вона свій чарівний голос. Голос майбутньої Заслуженої артистки України. Любов до рідного краю завжди повертає її додому з далеких доріг, інших частин світу...  

   Народилася - 12серпня 1967року в співочій родині. Гарний голос мав батько - Микола Андрійович. Мама - Євдокія Романівна, приймала активну участь в художній самодіяльності. У 1956р. стала лауреатом фестивалю Київщини. Навіть отримала запрошення в хор імені Г. Верьовки від його дружини, диригента і члена жюрі фестивалю Елеонори Скрипчинської. Та мама зробила свій вибір на користь сім'ї, але ніколи не полишала надії, що хтось з її майбутніх дітей буде займатися співом професійно. Усі три доньки отримали в спадок від батьків співучість голосу, та лише для найменшої - Тетяни, він став професійним засобом існування. 

    ...Перші ж співочі університети Т. Мурашко розпочинались на рідній землі. Одночасно із навчанням у середній школі, вона освоювала курс гри на фортепіано в музичній, яку закінчила на " відмінно". Була солісткою хору музичної, та загальноосвітньої шкіл.   Саме за порадою мами, Тетяна прослухалась до хорової студії при Державному Академічному Народному хорі ім. Г. Верьовки. Здібності дівчини тоді оцінили належним чином.   Після двох років занять (1984-86р.) поринула у вир творчого життя. Спочатку була солісткою ансамблю "Льонок", Житомирської обласної філармонії (1986-88р.), яким керує Народний артист України - Іван Михайлович Сльота. Згодом вступила на стаціонар до Рівненського інституту культури, щоб одержати спеціальність " диригент народного хору". З студентським фольклорним гуртом " Джерело" вивчала автентичні народні пісні.

   З  1989 по 2002р. Тетяна Мурашко стає солісткою фолькльорного ансамблю "Калина".   З цим уславленим колективом, та у складі тріо з числа його учасників, об'їздила багато зарубіжних країн. Виступала у Польщі, Іспанії, Італії, Франції, Німеччині, Болгарії, Монако, Люксембурзі, Індонезії, Єгипті, Китаї, Нідерландах та о. Сардинія. (дивись фольклорний ансамбль "Калина)

  З 2003 року створила свій ансамбль - "Весела Забава", куди входять професійні музиканти та співаки (дивись   фольклорний ансамбль "Весела Забава")

   Гурт "Весела Забава", на вимогу часу, приймає участь у багатьох концертах, презентаціях, фуршетах, бенкетах, корпоративних вечірках, родинних святах. Віриться, що він і надалі цвістиме буйноцвітом протягом довгих літ творчого життя, і зачаровуватиме своїми талантами і неповторністю земляків, співвітчизників, і закордон!!!   

Форма входу
Категорії розділу
Фольклорні колективи та ансамблі [2]
Калейдоскоп
Друзі сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Україні

Статистика
Архів записів
Пошук
Теги
Татьяна Мурашко
персонвльный сайт
заслуженная артистка Украины
Татьяна Николаевна Мурашко
Веселая Забава
ансамбль Веселая Забава
народные песни
украинские народные песни
корпоративные праздники
услуги тамады

Замовлення фольклорного ансамблю, солістки, питання по організації концерту, бенкету, фуршету, весілля по тел.: моб:(067)505-69-03 (093)702-16-29

Бенкетні послуги. Тамада: мова - українська, російська. Костюм - вечірній, або українська Солоха. У програмі: зустріч гостей, ведення програми. Художнє оформлення інтер'єру: художній текстиль, живі та штучні квіти.

<Jakima Ivan © 2020